מטרת מדיניות פרטיות זו של קדר סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "החברה" או "אנו") היא להסביר לגולשים ולקהל לקוחות החברה, את אופן איסוף המידע והטיפול בו.

 

אנו תמיד מקפידים בשמירה על מידע הלקוחות שלנו, ומכבדים את פרטיותך ומחויבים להגן על נתוניך האישיים. שמירת המידע נעשית באמצעי אבטחת המידע הסבירים ע"פ הסטנדרטים אשר נהוגים בענף הביטוח. המידע מוצפן, ע"פ התקנים הנדרשים כאמור.

 

המידע הנמסר על ידך כמו גם הטיפול בו כפופים לחוק הגנת הפרטיות והתקנות שהותקנו בעניין.

 

קיימת חשיבות כי נתוניך האישיים שאנו מחזיקים יהיו עדכניים ומדויקים. אם המידע שמסרת  אינו נכון או משתנה במהלך ההתקשרות עמנו ו/או לא מעודכן או חלקי, אנא הודיענו על כך בכתב באמצעות "צור קשר" באתר האינטרנט.

 

החברה תשתמש בנתוניך האישיים בכפוף לחוקים ולתקנות של מדינת ישראל. שימוש בנתונים נדרש בין היתר, כדי לרשום אותך כלקוח חדש, או לזהותך כלקוח קיים ובכדי לאפשר את יצירתו של  חוזה הביטוח אתך. חשוב שתקרא את המדיניות הזו יחד עם כל מדיניות אחרת או הודעה אחרת שאנו עשויים לספק כך שתהיה מודע לחלוטין לאופן השימוש שלנו בנתונים. מדיניות זו משלימה  הודעות אחרות ואין בכך כדי לרגוע מהן.

 

החברה אוספת נתונים אישיים שונים אודותיך לרבות מידע על מצבך הבריאותי, על מנת שתוכל  לספק לך הצעת מחיר עבור הביטוח הרלוונטי שתבחר. החברה לא תשתמש במידע רפואי אישי, לכל מטרה פרט לחיתום או לצורך ניהול מדיניות החברה, תביעה או חשבונך.

 

אנו שומרים נתוני זהות הכוללים שם פרטי, שם משפחה, שם משתמש או מזהה דומה, מצב משפחתי, תאריך לידה ומגדר. בנוסף, כתובת  דואר למשלוח, כתובת דוא"ל ומספרי טלפון כאשר בין היתר נעשה לצורך שיווק ותקשורת (צור קשר).

 

הנתונים הכספיים (אשראי) שאתה מספק נעשים ומבוצעים באמצעות מערכת סליקת כרטיסי אשראי ומועברים ישירות לחברת האשראי. איננו שומרים את פרטי כרטיס האשראי.  עם זאת, נתונים כגון,  נתוני עסקה, מעקב וניהול תשלומים, עמלות וחיובים ישמרו לצורך ביקורת ומעקב.

 

אנו נשמור נתונים טכניים השייכים אליך וביניהם כתובת IP נתוני ההתחברות שלך, סוג מערכת הפעלה , הדפדפן וגרסתו, וכיוצב' .

 

אנו נשמור על סודיות המידע האישי שתשתף איתנו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחשוף את המידע שלך כאשר נדרש על פי כל חוק או תקנה או לשתף פעולה עם הרגולטורים, רשויות אכיפת החוק, או כל הרשויות שיפוטית בעלת סמכות לעניין גילויו של המידע האישי שלך.

 

כל המידע שאתה מוסר לחברה, נעשה על ידך באופן חופשי ורצון , אך אינך מחויב לעשות כן. עם זאת, ייתכן כי לא תספק את כל המידע המתבקש, החברה לא תוכל לספק לך את כל השירותים המוצעים במסגרת האתר.